ÜYE GİRİŞİ
facebook
NNY Kadının Dünyası
Egzersiz dünyasının popüler yıldızı “bootybarre” Hillside’da

Devamını oku...Dünyadaki spor trendlerinin Türkiye’deki öncüsü Hillside City Club, son dönemin en gözde egzersizlerinden “bootybarre”ı üyeleriyle buluşturdu. Dünyaca ünlü fitness uzmanı Tracey Mallett’ın tasarladığı ve geliştirdiği, pilates, yoga ve dansın birleşiminden oluşan “bootybarre”, tüm vücudu sıkılaştırmaya, hatta 10 yaş daha genç görünmeyi ve hissetmeyi sağlamaya yardımcı oluyor. Hillside Sports Team’in vereceği bootybarre dersleri, ekim ayından itibaren tüm Hillside City Club’larda Hillsider’ları bekliyor.

Hillside City Club, son dönemin en gözde egzersizlerinden “bootybarre”ı üyeleriyle buluşturdu. Yurtdışında Los Angeles Times, Shape, Goodhousekeeping gibi birçok yayına haber olan bootybarre, Madonna, Natalie Portman ve Zooey Deschanel gibi ünlü isimlerin de egzersiz tercihi haline geldi. Dünyaca ünlü fitness uzmanı Tracey Mallett’ın tasarladığı ve geliştirdiği, pilates, yoga ve dansın birleşiminden oluşan “bootybarre”, tüm vücudu sıkılaştırmaya, hatta 10 yaş daha genç görünmeyi ve hissetmeyi sağlamaya yardımcı oluyor.

 
GÜNÜN YORGUNLUĞUNA SANDA SPA

Devamını oku...Yoğun ve stresli geçen bir günde, öğle arasında ya da iş çıkışında, her şeye kısa bir mola… 30 dakikalık bir tatille tazelenmek, dinlenmek, tüm işlerden çok uzakta olmak… SANDA SPA, iş dünyasının hızlı temposu içerisinde, toplantıdan toplantıya koşmaktan, proje sunmaktan, mail’lere yanıt yazmaktan yorgun düşenleri fethedecek yeni planını açıkladı. SANDA SPA’nın, 30 dakika süren “Plaza Kaçış Planı”nda kadınlara High Heels Massage, erkeklere ise Heads Up Massage uygulanarak, vücutta derin bir dinlenme sağlamaya, günün stres ve yorgunluğundan uzaklaşmaya yardımcı olunuyor.

 
Kendinizi baştan yaratmanın ilk adımı beslenme

Devamını oku...Sağlıklı beslenerek, formda bir vücuda ve zihne sahip olunabilinir, güzelliğinize güzellik katar, genç ve dinç kalabilirsiniz. Aynı zamanda sağlıklı beslenme, mental ve fiziksel performansı arttırarak, kendinizden memnun ve mutlu olmanızı sağlar.

Sofranızı değiştirmek, sizi değiştirir.  

Sofranızda yapacağınız değişiklikler ile daha formda, daha sağlıklı ve daha aktif bir hayata merhaba demeniz oldukça kolay… İşte yapmanız gerekenler…

 
“Burcunuzun Koltuğu” Trump Alışveriş Merkezi’nde!

Devamını oku...Altıncı Cadde, ünlü astrolog Hande Kazanova ve Tayland kökenli mobilya tasarımcısı Jo Supara Tarakçı, astroloji meraklılarının çok ilgisini çekecek “Burcunuzun Koltuğu” koleksiyonunu, Trump  Alışveriş Merkezi’nde meraklıları için görücüye çıkarıyor.

Her stile ve her karaktere uygun farklı mobilya ve aksesuar tasarımlarını çok özel fiyatlarla sunan altincicadde.com, son koleksiyonu “Burcunuzun Koltuğu” ile sunduğu bu özel koleksiyon ile bambaşka bir boyut kazandırıyor!

 
YAZA HAZIRLIK DOSYASI


Devamını oku...Diyetisyen ve Yaşam Koçu Gizem Şeber’den yaz ayına özel …

Baharın gelişi ile vücudumuz aslında enerji buluyor. Yaz mevsimindeki o aktif ve enerjik yapısına dönmek için, yani içimizi kıpır kıpır etmek için uğraşıyor. Tabi bu enerjiyi birden toplaması mümkün değil, o nedenle de başta biraz yoruluyor. Baharın gelişi ile başta parmağımızı kıpırdatmak istemesek de, aslında bahar yorgunluğu adı verilen bu sorundan da basit beslenme stratejileri ile kurtulmak oldukça kolay.


Bahar mevsiminin gelişi ve güneşin bize daha çok gülümsemesi; önce kalın kışlık kıyafetlerden çıkarıyor bizi, bunun dışında daha çok dışarıda vakit geçirmeye ve dolayısıyla daha çok hareket etmeye başlıyoruz.

 
20 BESLENME FORMÜLÜ, YAŞAMINIZI DEĞİŞTİRİN
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...

Uzman Diyetisyen &Yaşam Koçu Gizem Şeber 20 Beslenme Formülü ile yaşamınızı değiştirebilirsiniz diyor. Hacettepe Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü kazanarak okulu 4.’lükle bitiren, üniversitenin son senesinde Avrupa Birliği’nden burs kazanan Gizem Şeber, okulun bir dönemini Oxford Brookes’da okuyarak, gelişimini devam ettirdi.

 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim