ÜYE GİRİŞİ
facebook
Restoranlar
PEYMANE OCAKBAŞI
Mihriban Cici tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 
Restoranlar

Devamını oku...İlk olarak 2004 yılında Beyoğlu’nda Balo Sokak’ta açılan, Farsça’da kadeh anlamına gelen Peymane, şimdi Tomtom Mahallesi'nde yeni binasında. Tarihi eser olan ve aslına uygun restore edilen 5 katlı binadaki yeni yerine taşınan Peymane eskisi gibi. Ömer usta ocakta, ekip tanıdık, yine içinden caz geçiyor, masalarda beyaz örtüler, kebaplar, mezeler…

 
Cipriani İstanbul
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 
Restoranlar

Devamını oku...Şehrin en canlı bölgelerinden Levent’te yer alan The İstanbul EDITION’da bulunan ünlü İtalyan Restoran’ı Cipriani’nin yeni yönetimi, yeni şefi, yeni menüsüyle geleneksel servis ve kalitesini sanılanın aksine uygun fiyatlarla deneyimlemek mümkün.

Dünyaca ünlü yıldızların müdavimi olduğu restoran New York, Hong Kong, Los Angeles, Miami, Ibiza, Moskova, Monte Carlo, Porto Cervo, Abu Dhabi, Venedik ve Londra'nın ardından The Istanbul EDITION’da hizmet veriyor. Üçüncü nesil Cipriani ailesi tarafından yönetilen restoranlar zinciri yalın ve klasik tarzını bugüne kadar koruyabilen ender eski restoranlardan biri. Dünyanın en iyi İtalyan restoranları arasında gösterilen Cipriani, değişmez kalitesi ve eşsiz lezzetlerini misafirleriyle buluşturuyor.

 
Port Sedef / İstanbul
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta
Restoranlar

Devamını oku...Adaların en güzeli Sedef Adası’nın keyifli mekanı Port Sedef’te, yazın İstanbul’a en yakın ama şehrin karmaşasından da bir o kadar uzak olacaksınız.  

2008 yılında açılan ve açıldığı yıl Time Out İstanbul/Gusto Yeme&İçme Ödülleri’nde “En İyi Yazlık Mekan” seçilen Port Sedef Restaurant Beach, yenilenen menüsü ve hafta sonu enfes kahvaltıları ile bu yaz da İstanbullular için keyifli bir kaçış noktası olacak.

 
Lakerda Restaurant / İstanbul
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 
Restoranlar

Devamını oku...Lüfer ve palamuttan hazırlanan envai çeşit yemek, geleneksel balık yemeklerine ayrı bir zenginlik katacak.Balığı evde yemeği sevmeyenler için özel bir alternatifimiz var: Lakerda Restaurant

Anadolu yakasında, Küçükyalı sahilinde yer alan restaurant  1999 yılında hizmete açıldı. Restoranda ismini veren Lakerda mekanın spesiyalitelerinden biri.

 
36 Et / İstanbul
Elif İşci tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 
Restoranlar

Devamını oku...36 Et,  Erenköy Caddesi`nde 36 numarada hizmet veriyor. 120 yıllık ağaçlar ve tarihi mekanda Ethemefendi 36 adıyla hizmet veriyordu, tazelendi ve gençleşti. Adını değiştirdi. 2006 Haziran ayından itibaren "36 Et Restaurant" olarak hizmet vermeye devam ediyor.
 
Işıkhan Adana Kebapçısı
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta
Restoranlar
Devamını oku...Tescilli Adana Kebapçısı olan Işıkhan Restaurant zengin içerikli ,lezzetli mönüsü ve şık atmosferi ile sizlere hizmet vermektedir.
 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim