ÜYE GİRİŞİ
facebook
Cafeler
Mandolin / İzmir
Özge Uysal tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Mandolin, birçok insana çocukluğunu gülümseyerek hatırlatan küçük, sevimli  enstrüman. Bu küçük, sevimli enstrümanın adı, İzmir’de yaşayanları çok daha fazla mutlu ediyor. Neden mi ?

Çünkü Mandolin, aynı zamanda İzmir’deki çok özel cafe işletmelerinden bir tanesinin de adı. 5 Yıl önce adeta bir seyahat tutkunu olan Kamuran Habif tarafından “Kaliteli olanı, güzel olanı İzmir’liler ile paylaşmak.” prensibi ile Agora Alışveriş Merkezi’nde kurulan, ismi ise “Mandolin” olan bu çok özel cafe; farklı ürünleri, özenli ve titiz personeli ile İzmir’de hemen fark edilmekte.

 
Reyhan Pastanesi / İzmir
Özge Uysal tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 6
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Ülkemizin en renkli, en yaratıcı insanlarının yaşadığı bölgelerden biri olan Karadeniz bölgesinde öyle bir yer var ki bu yer için Türk pastacılık tarihini yazan insanların doğduğu yer desek inanın yalan olmaz. Bu yerin adı, Çamlıhemşin.Çamlıhemşin, Karadeniz bölgemizin ünlü kenti Rize’nin en az Rize kadar ünlü bir ilçesi. Çamlıhemşin’in ünü bu ilçede doğan, ülkemizde ve dünyanın her yerinde mucizevi lezzetler yaratan pasta sihirbazlarından kaynaklanıyor.

 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim