ÜYE GİRİŞİ
facebook
Restoranlar
SushiCo Bursa'da
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 4
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Dünya mutfaklarının en lezzetli ve sağlıklı olanı kuşkusuz Uzakdoğu mutfağı... 1997’den beri birbirinden lezzetli ve farklı Uzakdoğu yemeklerinin en gözde adresi ise şüphesiz SushiCo!Korupark Alışveriş Merkezi’nin Sinema katındaki şık restoranı ile hizmet vermeye başlayan SushiCo, Bursalılar tarafından büyük ilgi görüyor...

 
Molla Yegan Yıldırım Konuk Evi
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 10
ZayıfEn iyi 
Devamını oku...Molla Yegan Medresesi, Yıldırım Beyazıt döneminde, Kara Eyne Bey tarafından yaptırılmıştır. Fatih döneminde müderrislik yapan Molla Yegan tarafından, yıkılmaya yüz tutmuş iken, onarılmış ve eğitim - öğretim yapılmasına hazır hale getirilmiş. Medrese, burada uzun süre ders veren, Molla Yegan' ın adı ile anılmış. Kaynaklarda, Medreseye Molla Yegan tarafından bir mescit eklendiği belirtilmekle birlikte, izine rastlanmamıştır.
 
Miyar
Devamını oku...1961 yılında İngiltere-Glaskov’da İstanbul Şehir Hatları için üretilmiş TURAN EMEKSİZ gemisi,2008 Nisan ayından itibaren OTEL ve RESTAURANT olarak hizmetinizde.
 
Tophane Kebapçısı
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 
Devamını oku...Tophane Meydanında, tarihi ve kültürel yapıya sahip mekanda faaliyet gösteren Tophane Kebapçısı,deneyimli personeliyle Bursalıların damak zevkine hitap etmekte.
 
Şekerev
Devamını oku...Şekerev Trilye'de (Zeytinbağı) sahile yerleşmiş, özellikleri olan, sıradışı bir balık lokantası. Evsahipleri, orada kendinizi evinizde, veya çok yakın bir arkadaşınızın evinde hissedebildiğiniz için, sizleri kapıda karşılayıp yerinize kadar eşlik etmekteler. Üç katlı olan Şekerev'de eğer hava müsaitse, ve yer varsa, terasta oturmanızı önermekteler.
 
Hasköyüm
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 7
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Hasköyüm pidecisi uzun zamandan beri Hasköy'de müşterilerine hizmet vermekte. Damak tadınıza uygun pide çeşitleriyle yemeğin keyfini yaşatmaktalar.

 
Cumhuriyet Izgara
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 7
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...2009 Yılından beri Bursa' nın Fatih Sultan Mehmet Bulvarında sizlere hizmet veren Cumhuriyet Izgara sabah 11:30 ile gece 24:00 arası hizmetinizde. Türk Izgara kültürünün eşsiz örneklerini misafirlerine sunmakta.

 
Alize
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...2005 Nisan ayında Bursa’nın şehir merkezi olan Kültürpark’ ta hizmete giren Alize Restaurant; profesyonel & güler yüzlü kadrosu ve kaliteli servisi ile kentin en tercih edilen mekanları arasında bulunmakta.

 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim