ÜYE GİRİŞİ
facebook
Club & Bar & Pub
Şey Pub
Devamını oku...1987 den günümüze kadar geçen 20 yılda kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen kuruluşumuzun oto park sorunu bulunmayan rahatlıkla ulaşabileceğiniz ŞEY PUB ayağında, akdeniz mutfağının soslu makarnalarının ve bonfilelerinin, çin mutfağının, tatlı ekşi soslu uzak doğu yemeklerinin ve Mexika mutfağınında fajitas ve wraplarının doyumsuz lezzetlerini, 12:00 den 00:00 a kadar bulma şansına sahip olabilirsiniz.
 
M Pub
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 9
ZayıfEn iyi 
Devamını oku...Bursa gecelerinin vazgeçilmez adreslerinden olan M Pub bünyesine kattığı yeni kış bahçesi ve Çarşamba, Cuma, Cumartesi Pazar günleri saat 20:00’den 03,00’a kadar Dj Umut Tonga ve perküsyon şovlarıyla Bursalıların gözdesi oldu. Bursa’nın vazgeçilmez eğlence mekanlarından olan M Pub, kış bahçesi, mutfağı, spesyel yemekleri, seçme lezzetlerin yanı sıra kış
 
Club Vici
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 35
ZayıfEn iyi 
Devamını oku...Club Vici, Mayıs 2005 tarihinde, Bursa Mudanya yolu 7.km de göz dolduran mimarisi ile yerini almış ve Bursa eğlence sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Bu hızını da sürekli ivme kazandırarak devam ettirmiştir.
 
Kat3
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 22
ZayıfEn iyi 
Devamını oku...Bursa ya yeni bir yüz olarak hizmet veren genç mekan müşterilerini evlerine memnun yolluyor
 
KA Bar Bursa
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 41
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Çekirge caddesinde eski adıyla banka evleri diye bilinen sıra evlerden biri restore edilerek, Bursa' ya alternatif bir eğlence mekanı olarak faaliyete geçen KA Bar' ın özelikle yaz bahçesi tavsiye edebileceğmiz ender mekanlardan.

 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim