ÜYE GİRİŞİ
facebook
Astroloji
Güneş Burcu ve Yükseleni Balık olanlar
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta

balik2013'ün ilk yarısında ev işleriyle meşgul olabilirsiniz. Yapacağınız plan ve de iktisat ayarlamalarıyla kendi evinizi edinin derim. Tadilat ve yer değişikliği fazlasıyla olabilir. Aile içi ilişkilerde mantık yürütün ve de duygusal tartışmalara mahal vermeyin lütfen. İşte dahi, evde de küçük yaramaz ilan edilebilirsiniz.

İkinci yarıda da AŞK'a yelken açabilirsiniz. Hatta hem flört hem de evlilik yemini ile harmanlanabilir, çocuk fikri derinleşebilir ya da var olan çocuğunuz için başarılar yükselebilir. Çok fazla şiir, roman, resim vb sanatsal üretileri yapabilirsiniz. Hanımlarla ser- sır ilişkisini dengede tutunuz. Sonrasında da ben ne talihsizim demeyin. Olması gerektiği kadar mantığını unutmayalım lütfen! İnaçlarınıza yoğunlaşın biraz, iyi gelecektir.

Sevgilerimle...

 
Güneş Burcu ve Yükseleni Kova olanlar
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 

kova2013'ün ilk yarısında AŞK AŞK AŞK diye yollara ve kalplere slogan atabilirsiniz. Ama temelde çürük olmayan, kof bilgiden uzak duracaksınız tabi ki. Bir de bu ilişkinin bir meyvesi olsun diyerek çocuk isteyebilir, yaratı ve üretilerinizle de dikkat toplayabilirsiniz. Hayatla kumar oynamayın, biraz da şansı kenara bırakıp mücadele edin. Aklınız ve de fikriniz başkaları tarafından çok kullanılıyor. Olması gerektiği kadarını verin derim. İkinci yarıda da sağlık ve duygusal onarmaların hızlı pansumanı var, ama hissel olarak iyisiniz ve de yükseliyorsunuz. Biraz tembellik çökebilir, ''..... su versene, yemek yapsana'' gibi rica ve emir cümlelerini sarf edebilirsiniz. Enerji, erken kalk, günü kaçta kapatırsan kapat! Bunu unutmamalısın.

Sevgiler...

 
Güneş Burcu ve Yükseleni Oğlak olanlar
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta

oglak2013'ün ilk yarısında sağlıkla alakalı hemen bir check- up ve revizasyon lütfen! Ama sonuç güzel, belki tatlıyı tuzluyu dengelemek ya da spora kilitlenmeniz gerekebilir. Çalışma ortamında fikriniz ve ilginizle cazip olan siz olacaksınız. Yaşam alanınıza pet hayvanı alabilir. Borsa da zorlamadan şansınızı deneyebilirsiniz. Hiyerarşiye direnin ve münasip bir lisanla hakkınızı arayınız. Haklı bulunacaksınız. İkinci yarıda da gelsin ilişki, gelsin ortak alanlar. Birden yumuşayıp, mülayım ve sevgi dolu olacaksınız gibi. Bayanlardan ve anneden ciddi yardım var gibi. Aşık olmak ya da aşık olunması sizin elinizde! Sadece sert görüntünüz altındaki sevgi kelebeğini ortaya çıkarın:)))

Sevgilerimle...

 
Güneş Burcu ve Yükseleni Yay olanlar
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta

yay2013'ün ilk yarısında bekarsanız zıt kutupların çekimi şeklinde evlenmeye, ortak iş kurmaya, iletişiminizde kral/ kraliçe olmaya hazır olun! Devletle alaklı borçları temizlemeye bakın! Yoksa özel ya da resmi bir sosyal güvence temin edin. Egolar tavan olursa siz biraz aşağıda kalabilirsiniz dikkat! Günlük sağlık nöbetlerini de önemseyin derim. İkinci yarıda da ''ya var ya yok'' mentaliteniz olacak. Hayatınızdaki tüm yılan hikayelerini bitirmeye başlıyorsunuz. Dramatik olan herşeyi bir tarafa atmaya çalışın, annenizi önemseyin, aşk kadını/ adamı olun! Sevgi için tüm gözü karalılığınızı bürünün. Sonuç zafer olacaktır!

Sevgilerimle...

 
Güneş Burcu ve Yükseleni Akrep olanlar
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

akrep2013'ün ilk yarısında değişik kadersel temalar deneyimleyeceksiniz. Maddi konularda dışarıdan destek ve kaynaklar yaratabilirsiniz. Doğum yapabilir ya da bir sürü yeniliğe gebe kalabilirsiniz. Satürn sizi küllerinizden doğuracak. Uzun zamandır rahatsız olan yakınlarınız onun için ne hayırlısıysa şifaya kavuşacaklar. Ama bomba haber ve mükafatlarda kapıları kırarcasına önünüze gelecektir. Son iki yıldır yaptığınız yanlışların üzerinden geçin ve düzeltmeye çalışın işiniz daha kolay olacak gibi.

İkinci yarıda da '' yollar uzak gelemedim'' durumunun tam tersi başlıyor. Farklı kültür ve felsefelerle tanışmaya açık olun. Devletle alakalı sorunlar çözümlenirken, medya ve iletişim kanallarında yapacağınız işler para ve de başarı getirebilir. Ama genel olarak emeksiz yemek olmaz durumu söz konusu. Atom karınca iş başına...

Sevgiler...

 
Güneş Burcu ve Yükseleni Terazi olanlar
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta

terazi2013'ün ilk yarısında yurt dışına çıkabilir, pasaport işlemlerinizi halledebilir, uluslararası konulara odaklanabilirsiniz. Hukuki işleriniz aydınlanıyor, inançlarınız ve entellektüel yanınız yükseliyor, diplomatik konularda başarılı oluyorsunuz. Erkekseniz Askerlik çok mümkün diyebilirim, hem de rahat koşullarda yapabilirsiniz. Yabancı dil öğrenebilir, eğitimlerde kendinizi geliştirebilirsiniz.

İkinci yarıda da iş ve kariyer odaklısınız. Hısım akraba işleri iyi gelmeyebilir; duygunuzu unutmadan, ama dünya gerçekliliğine göre hareket edin. Borç ilişkisine çok girmeyin. Hanımlar ve ruhsal çalışmalarla alakalı bir yerde açarsanız şansınız yaver gidebilir.

Sevgiler...

 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim