ÜYE GİRİŞİ
facebook
İzmir
Dağ
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Türkiye'nin bu cennet köşesinde güzellikleri arasında trafikten, kirli havadan, kalabalıktan uzak, sizlere 4 mevsim huzurlu br tatil imkanı sunmakta.

 
Swiss Kanton
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 6
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Esin kaynağı olan İsviçre Alplerinin "Kanton"ları ve zeytin ağaçlarıyla süslenmiş Akdeniz köylerinin özel dokusunu harmanlayan Swiss Kanton'da sizleri unutulmayacak anlar beklemekte.

 
Sakız Adası
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Bu günlerde İzmir’in yeni modası haline gelen Sakız Adası, 1.Kordon’da yer alan çok farklı çok özel bir Coffe and Shop.

 
En Vélo
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Bir İzmir klasiği olan  Club En Vélo 1990 yılından bu yana aynı çizgide ilerleyen, kendine has tarzıyla seçkin misafirlerini ağırlamakta.

 
Ooze Venue
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 6
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Düzenlediği müthiş konserlerde birçok ünlü sanatçı ve grubu izmirliler ile buluşturan Ooze Venue, İzmir gece hayatının mecburu yönlerinden biri olarak görülmeye başlanmış. İzmir gecelerinin ünlü eğlence mekanları arasında yer alan Felix ve Ooze Rock Bar’ın sahibi olan Tekin İçen tarafından 2006 yılında açılan Ooze Venue, düzenlediği müthiş konserler ile İzmirlilere ve İzmir dışından gelen misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

 
Çamaltı Restaurant
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Çamaltı Restaurant güne alternatif kahvaltı menüsüyle başlayıp kışın şömineli sıcak kapalı mekanında yazın ise geniş bahçesinde doğa ile iç içe günün stresini atabileceğiniz, değişik zengin menülerini tadabileceğiniz, her mevsimde farklı bir atmosfere sahip restaurantda müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmakta.

 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim