ÜYE GİRİŞİ
facebook
Trilye
Seçil BİLGİÇ tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfEn iyi 

 Denizden yüzlerce kilometre uzaklıktaki bu deniz ürünleri lokantası adını Bursa’ nın Mudanya ilçesindeki Trilye kasabasından almış. Trilye, barbunya balığı anlamına gelen bir kelime.

 2 Şubat 2002 tarihinde kurulan Trilye deniz ürünleri lokantası sahipleri Süreyya Üzmez ve eşi Mahmure Üzmez tarafından işletilmekte. Üzmez çiftinin misafirperverliği sayesinde, Trilye’ ye ilk kez gittiğinizde bile kendinizi asla yabancı gibi hissetmiyorsunuz. Trilye Deniz ürünleri lokantası, tanımlama yapmakta zorlanacağınız ya da yeni bir tanımlamaya gereksinim duyacağınız bir mekan. Deniz ürünleri ya da balıkseverlerin toplandığı bir klüp mü, ev sahiplerinin konuklarını  ağırladığı kendi evleri mi yoksa gurmesel tatlar içeren bir restaurant mı? Gidin bir kez ziyaret edin ve buna kendiniz karar verin. Çünkü, lezzetin ve sıcaklığın bu kadar yoğun yaşandığı ve birbirine karıştığı böyle bir mekana dünyanın başka bir yerinde rastlamak çok zor. G.O.P’ da vişne, kayısı ve elma ağaçlarıyla donatılmış bir villada misafirlerini ağırlayan Trilye’ de sunulan her ürün özeldir ve konukların kuvvetli damak zevkine hitap edecek şekilde hazırlanmış. Trilye Ankara’ nın dünyaya açılan kapısı olarak yurtdışından pek çok rezervasyon almakta. ‘’Sağlık için balık ye, balık için Trilye’’ sloganıyla yola çıkan Trilye Restaurant siz değerli misafirlerini ağırlamaktan memnun olacaklar.
Adres: Hafta Sok No:11/B  Gaziosmanpaşa Çankaya / Ankara
Telefon: (312) 447 12 00

Yorumlar (1)Add Comment
0
...
Yazar fatih, Şubat 26, 2011
Sanırım işletme sahibine göre veya çalışanlara göre 1. sınıf insanlar yada daha önceden gelmiş ve bir şekilde samimiyet kurmuş olan müşteriler geldiğinde size tamamen 2. sınıf müşteri imişsiniz gibi davranarak sabrınızı ölçmeye çalışan bir mekan…Gitmek isteyenlere şunu söyleyebilirim lezzet olarak gerçekten başarılı bir mekan,ancak göreceli 1. sınıf insanlar geldiğinde sabrınızın sınanmasına razı iseniz veya o insanların gelmeyeceği bir saati seçebilirseniz kesinlikle deneyebilirsiniz. NOT :İlk defa kendini 2. sınıf insan hisseden her hangi birisinin paylaşımıdır.

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy
 
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim