ÜYE GİRİŞİ
facebook
Iddo Bar Shai (İstanbul Resitalleri)
Elif İşci tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfEn iyi 
Iddo_Bar_Shai__Bir büyük orkestranın önünde solist olarak ilk kez yer aldığında yaşı henüz 12 idi. Dönemin orkestra şefleri ise Aldo Ceccato, Horia Andreescu ve Avner Biron gibi önemli isimler. Solo resitallere sıra geldiğinde Londra'da Wigmore Hall, Paris'te Salle Cortot, Pekin'de Zhongshan Concert Hall Iddo Bar-Shai'ye kapılarını açtı. A.B.D., Fransa, İspanya, Portekiz, İsviçre, İtalya, İngiltere, İrlanda, Polonya, İsrail, Bulgaristan, Brezilya ve Japonya'da solo resitaller ve büyük orkestralar ile konserler vermeye başladı

Verbier Festivali, Ravinia Festivali, La Roque d'Anthéron Festivali, “Moments Musicaux de l’Hermitage – Barriére” festivali, “La Folle Journee” festivali, La Grange de Meslay festivali sürekli davet edildiği müzik buluşmaları arasında.

Sahne performansları Fransız, Israil, İsviçre, Alman, Hollanda, İrlanda ve Amerikan radyoları ve televizyon kanalları tarfından kaydedilip yayınlanıyor.

Kısa bir süre önce MIRARE tarfından yayınlan ve Haydn'ın piyano yapıtlarını seslendirdiği albümü ile Diapason, Le Monde de la Musique, International Piano gibi önemli yayınlardan etiket, ünvan, övgü ve methiyeler aldı. CD son derecede başarılı bulunarak bir çok müzk yayını tarafından klasik müzik koleksiyonlarının olmazsa olmazları arasında gösterildi. Iddo'nun Haydn Sonatları albümü böylelikle, yayınladığında yine önemli pozitif eleştirilere hedef olmuş bulunan Chopin Mazurkaları'nı yakalamış oldu.

Program


“SAF CHOPIN”

CHOPIN
Noktürn opus 48 no. 2 Fa diyez minör
CHOPIN
Mazurkalar'dan...
CHOPIN
Polonez-Fantazi La bemol majör opus 61
CHOPIN
Mazurkalar'dan...
CHOPIN
Sonat n°2 Si bemol minör opus 35
CHOPIN
Vals Mi minör
CHOPIN
Grande Valse Brillante Mi bemol majör opus 18

Bilet Fiyatları :

1. Kategori: 100,00 TL
2. Kategori: 80,00 TL
3. Kategori: 60,00 TL
4. Kategori: 50,00 TL


Yer : MKM Attila İlhan Salonu / İstanbul
İletişim : 0216 556 98 00
Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy
 
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim