ÜYE GİRİŞİ
facebook
Sipari / İzmir
Özge Uysal tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /home/nnycom/domains/nerdeneyapalim.com/public_html/images/stories/sipari1.JPG

 Kusursuz servis deneyimiyle Levent Marina’ya yeniden hayat veren Sipari Restaurant, İzmir de balık deyince akla gelen ilk isimlerden biri. İşletmeciliğini Mehmet Önen’in yaptığı Sipari; balık yemeyi sanat sanan lezzet düşkünlerinin buluşma noktası.

 Mezelerin ve deniz ürünlerinin günlük olarak hazırlandığı Sipari Restaurant’ta; balık pastırması, havyar, sütlük buğlama, tuzda levrek, balık kokoreci, sütlü balık gibi pek çok özel lezzet İbrahim Önen’in mutfak şefliğinde titiz ve özenli bir şekilde konuklarının beğenisine sunulmakta. Minimalist sade bir dekorasyona hakim olan Sipari’nin Levent Marina ve Rain Club olarak heriki mekanınında denizle iç içe olması ve balık yemeyi enfes bir deniz keyfiyle bütünleştirmesi; “balığı balık gibi” yemeyi seven bir çok ünlü, politikacı ve iş adamlarının da tercihi olmasını sağlamış. Levent Marina Sipari ve Rain Club Sipari deneyimli personeli, hızlı servis ve kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetini sürdürmekte. Ayrıca Sipari Restaurantın Marina’da ki yeni mekanında kapalı salonda 200, bahçesinde 250 kişiyi ağırlayabilmekte.
Ayrıca, Salon Şefi Ayhan Dost; “Sipari de tüm müşterilerin bu lezzetleri tatmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Fakat, kaliteden ödün vermemek adına Sipari de balık yemek istiyorsanız mutlaka rezervasyon yaptırmanızı öneririz” diyor.


Adres: Haydar Aliev Bulvarı No:4 İnciraltı Balçova / İzmir
Telefon: (232) 259 59 58

 

 

b_180_150_16777215_0___images_stories_sipari2.jpg

Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy
 
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim