ÜYE GİRİŞİ
facebook
Etrak Restaurant
Özge Uysal tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 4
ZayıfEn iyi 

 Etrak Restaurant, Güneydoğu yöresine birbirinden leziz tatlardan oluşturduğu zengin mönüsündeki yemekler için kullandığı malzemelerin herbirini de yöresinde özel olarak getirmektedir.

 Müşteri memnuniyetini önem veren Etrak Restaurant, misafirlerinin sağlığını herşeyden üstün tutarak, hem mekanda hem de mutfağında kullandığı her türlü malzemeyi özenle seçerek temizlik ve hijyene önem vermekte; kendine kaliteyi hedef edinen Etrak Restaurant, seçkin atmosferini tasarlarken müşterilerine, lezzetli mutfağını profesyonel kadrosuyla tamamlayarak, sunumun ve hizmetin en kalitelisini sunmakta.
VIP
Özel günlerde veya iş yemeklerinde misafirlerini ağırlamak isteyen müşterilerini de  unutmayan Etrak Restaurant konuklarını VIP salonunda ağırlamakta.
 OCAKBAŞI
Etrak Restaurant ocakbaşı kültürünü modernize ederek, müdavimlerine ocakbaşı keyfini çıkartmaları için benzersiz hizmet sunmakta.
BAR
Etrak Restaurant, bar kısmında hafif müzk eşliğinde günün yorgunluğunu ve stresini atmak için dinlenmek ve birşeyler içmek isteyen müşterilerini ağırlamakta.
LOUNGE
Üst kat salon bölümü, siz değerli müşterilerilerinin şirket yemeklerini düzenleyebileceği ferah bir ortam olarak tasarlamış.
Adres: Turan Güneş Bulvarı No:14/B Yıldız Çankaya / Ankara
Telefon: (312) 442 03 03

Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy
 
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim